Товарний асортимент компанії включає системи дозування від провідних світових виробників. На окрему увагу заслуговує станція дозування реагентів, комплектація якої включає агрегати для виробництва компаній CMO Pompe і Netzsch. Основне завдання вищезгаданих агрегатів – дозування в’язких засобів, серед яких: коагулянти, флокулянти тощо.
Станції дозування з мембранними насосами-дозаторами представлені в асортименті, обладнані комплектуючими від Grundos – світового лідера з виробництва насосного обладнання. Крім того станції можнаобладнати контрольно-вимірювальною технікою від Endress+Hauser, Ергомер та інших.
Необхідність застосування СДР
Вся вода, що надходить у систему водопостачання, проходить процес знезараження та нейтралізації шляхом додавання до неї ряду реагентів. Станції дозування реагентів використовуються для того, щоб суворо обмежити кількість водопостачання, що надходять до системи:
- кислот;
- щелочів;
- гіпохлорида;
- органічних сполук;
- неорганічних сполук.
Найчастіше при цьому використовують пристрої з імпульсним виходом. Їх застосування обумовлено технічною та економічною доцільністю. В умовах нерівномірної подачі води цей тип СДР:
- найкращим чином справляється з поставленим завданням;
- економить використовуваний реагент;
- виключає ризик передозування реагентів.
Принцип роботи СДР
Імпульсний витратомір, яким обладнані станції дозування, дозволяє відстежити кількість води, що надходить до системи. Отримані дані витратомір у вигляді електричних імпульсів передає до дозатору насоса. Після цього насос, на підставі отриманих імпульсів, починає вприскування реагенту в воду. Подача реагенту відбувається через спеціальний трійник із захисним зворотним клапаном. Трійник завжди монтують до подавального трубопроводу. Реагент, що потрапляє в систему, висмоктується насосом з баку або каністри з реагентом. Дозування – процес автоматизований і потребує втручання людини.
Переваги використання СДР
До сильних сторін системи дозування реагенту належать:
- подача реагента суворими дозами впливом електроімпульсу;
- висока надійність та економічність;
- простота управління та програмування;
- різноманіття варіантів установки;
- виключення ймовірності перевитрати реагентів;
- універсальність установки;
- простота обслуговування апарату – насос не потребує мастила, а тому людині практично не потрібно стежити за технічним станом системи;
- широкий спектр застосування.
Де застосовуються СДР?
Найбільш поширені галузі застосування станцій дозування реагентів – це:
- водопідготовка;
- дезінфекція стічних вод;
- обробка вод у приватних та громадських басейнах, аквапарках;
- обробка води у фонтанах;
- підготовка та дезінфекція води, що використовується на виробництвах алкогольних та безалкогольних напоїв, харчової промисловості;
- хімічні та нафтохімічні виробництва;
- газова та металургійна промисловості;
- медична, фармакологічна та косметична промисловості;
- виробництва паперу та будівельних матеріалів.